Oficiální stránky obce Seč

Koronavirus – informace

17 března, 2020

MIMOŘÁDNÁ SLUŽBA PRO OBČANY OBCE SEČ

Obec Seč nabízí trvale žijícím občanům zajištění nákupu základních potravin a případné vyzvednutí nebo nákup léků.

Služba je určena občanům věku 60+, osobám se sníženou imunitou a dále osobám, kterým by byla nařízena karanténa bez možnosti zásobování.

Aby, bylo sníženo riziko případného přenosu viru, bude služba probíhat bezhotovostně. Nákup/y v této chvíli by za Vás uhradila obec a po opadnutí současného rizika peníze obci posléze uhradíte.

Nákup a léky Vám budou předány u domovních dveří v předem domluvený čas.

Budeme rádi, když službu využijete a nebudete muset tak cestovat do měst a snížíte tím tak riziko případného onemocnění.

Objednávka a roznos nákupů domů na tel: 737 978 482 paní Blanka Jedličková.

Vyzvednutí a nákup léků na tel: 737 636 449 paní Radka Jiřelová.

Usnesení vlády z 16.3.2020, které doporučuje osobám starším 70 let nevycházet po dobu trvání nouzového stavu mimo svá obydlí, s výjimkou návštěvy zdravotnického zařízení za účelem zajištění neodkladné zdravotní péče.

PS.: Prosím, je-li to jen možné, chraňte své zdraví nošením roušky.

Dostálek

Starosta obce